Menu główne:

Kancelaria Ubezpieczeń - ul. Hutnicza 7, Boleslawiec - naprzeciw Parku Handlowego "Stary Dworzec"


Idź do treści

PEŁNA OFERTA NAJLEPSZYCH TOWARZYSTW UBEZPIECZENIOWYCH!

BEZ KOLEJEK - BEZ POŚPIECHU - BEZ NERWÓW - BEZ PROBLEMU Z ZAPARKOWANIEM SAMOCHODU - W MIŁEJ ATMOSFERZE - W NAJLEPSZEJ CENIE !

Drogi Gościu, witaj na stronie naszej Kancelarii Ubezpieczeń !

Skoro juz tutaj zajrzałeś, zakładam że szukasz ubezpieczenia -
GRATULUJĘ, DOBRZE TRAFIŁEŚ gdyż w naszej Multiagencji, wszystkich Klientów traktujemy indywidualnie. Stosownie do ich potrzeb, dobieramy najbardziej optymalne ubezpieczenia, jednocześnie służąc fachową pomocą.

Regularnie bierzemy udział w szkoleniach organizowanych przez Towarzystwa Ubezpieczeniowe oraz wnikliwie śledzimy polski rynek ubezpieczeniowy, dlatego nasza pomoc często wybiega poza ramy usług świadczonych przez przeciętnych pośredników ubezpieczeniowych:

Wypowiadamy umowy z poprzednich Towarzystw Ubezpieczeniowych, negocjujemy najkorzystniejsze stawki za nowe polisy naszych Klientów, przypominamy o kończących się okresach ubezpieczeń oraz o zbliżających się terminach płatności kolejnych rat, pobieramy zaświadczenia o zniżkach z poprzednich Zakładów Ubezpieczeń, pomagamy przy zgłaszaniu szkód. Gwarantujemy profesjonalną i miłą obsługę.

Zapraszamy do naszego biura w Bolesławcu, przy ul. Hutniczej 7 (w biurowcu AIR Products, vis a vis Parku Handlowego "Stary Dworzec") - porada i wyliczenie składki za ubezpieczenie nic nie kosztuje, to tylko kilka minut które mogą zaprocentować niższą kwotą za ubezpieczenie samochodu, domu, mieszkania, firmy...

W pobliżu naszego biura znajduje się duży parking.

Bez kolejek, bez pośpiechu, bez nerwów, bez problemów z zaparkowaniem samochodu, w miłej atmosferze, do tego w bardzo dobrych cenach!

Pracujemy od poniedziałku do piątku od 8 do 16, w wybrane soboty od 10 do 14.
Poza godzinami pracy naszego biura, zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

Oferujemy szeroką gamę produktów ubezpieczeniowych:

  • komunikacyjne (OC, AC, NNW, Szyby, Assistance)
  • majątkowe (domy i mieszkania)
  • OC (nauczyciele, prawnicy, lekarze, operatorzy dronów)
  • na życie
  • NNW
  • pod kredyty
  • OC rolnicze


W kilkunastu Towarzystwach Ubezpoieczeniowych, miedzy innymi:
Link4, PZU, Generali, Proama, Aviva, Warta, HDI, AXA, Compensa, Concordia, Allianz, Ergo Hestia, MTU, Wiener i innych.

Wjazd od ul. Chrobrego przy markecie Biedronka, nastepnie prosto, mijamy Park Handlowy "Stary Dworzec", aż dojedziemy do ostrego zakrętu w lewo. Na rogu po lewej stronie widzimy Centrum Butlowe AIR Products - to tutaj! Główne wejście, I piętro, drugie drzwi po prawej.


AKTUALNOŚCI

NOWY ROK SZKOLNY JUŻ ZA PASEM !


Czas mija nieubłaganie... Wakacje już po półmetku i niedługo czas wracać do szkoły... Nie zapomnij o szklonym ubezpieczeniu swojej pociechy! Licho nie śpi a Ty możesz zapewnić sobie spokój już za 34zł rocznie!
Wszytkie nasze ubezpieczenia zawieraja klauzulę COVID-19. Zapraszamy na Hutniczą 7 w Bolesławcu.

Tel. +48 502 219 171,
e-mail: kontakt@ubezpieczymy.com

PŁATNE PARKINGI W BOLESLAWCU ?
NIE U NAS!


Chcesz kupić ubezpieczenie, zrobić inspekcję pojazdu, poznać naszą ofertę dla Ciebie, czy po prostu wpaść do nas na kawę?
Zapraszamy na ul. Hutniczą 7!
Tutaj nie ma problemu z bezpłatnym zaparkowaniem samochodu.


Tel. +48 502 219 171,
e-mail: kontakt@ubezpieczymy.com


www.ubezpieczymy.com

KAŻDA POLISA NA RATY!


Od dziś, u nas, PŁATNOŚĆ MIESIĘCZNA ZA KAŻDĄ POLISĘ!

Jesteś młodym kierowcą, nie masz jeszcze zniżek a najtańsza składka za ubezpieczenie i tak przyprawia Cię o zawrót głowy? Przyjdź do nas! Rozłożymy Ci płatność na 12 rat! W każdym Towarzystwie, za każdą polisę!

Boisz się że Twój samochód zostanie Ci skradziony a składka za ubezpieczenie AC zapiera Ci dech w piersiach? Nie rezygnuj ze swojego spokoju i bezpieczeństwa Twojej wymarzonej fury! Przyjdź do nas, znajdziemy Ci tańsze ubezpieczenie a składkę rozłożymy na 12 rat! W każdym Towarzystwie!

U nas każdy jest Klientem Premium! Niezależnie od wysokości składki jaką u nas zapłaci! A od dziś możesz to zrobić na raty!
Minimum formalności, maksymalna satysfakcja i bezpieczeństwo! Zapraszamy do Bolesławca, na ul. Hutniczą 7 !


Tel. +48 502 219 171,
e-mail: kontakt@ubezpieczymy.com


www.ubezpieczymy.com

TO JUŻ DWA LATA!


Właśnie minęły dwa lata odkąd jesteśmy z Wami! To był pracowity i trudny czas: pandemia, kolejne lockdowny... Ale udało się! Ciagle poszerzamy swoją ofertę o nowe Towarzystwa Ubezpieczeniowe i ich produkty, nieustannie kształcimy się i podnosimy nasze standardy obsługi Klienta, to wszystko dla Was i dzieki Wam, nasi drodzy Klienci! Wiemy że jest Wam ciężko, że wielu z Was, na własnej skórze odczuło skutki zarazy i dlatego staramy sie pracować dla Was najlepiej jak potrafimy, szukać ubezpieczeń w możliwie najniższych cenach, nie ograniczając przy tym zakresu ochrony, bo chcemy, żebyście z nami zostali i swoją obecnością oraz dobrym słowem, robili nam reklamę i pomagali budować naszą markę na rynku ubezpieczeń. Istniejemy - bo Wy jesteście z nami!
Dziękujemy!


Tel. +48 502 219 171,
e-mail: kontakt@ubezpieczymy.com


www.ubezpieczymy.com

A U NAS COŚ NA SŁODKO!

Kochani! Od teraz, oprócz najlepszych ubezpieczeń, oczywiście w najlepszych w okolicy cenach ??, oraz pysznej kawy ?, czeka na Was słodziutki poczęstunek ??! Oryginalne krówki, takie jak mają być - z wierzchu chrupiące a w środku lejące... ??
Zapraszamy na ulicę Hutniczą7 !


Tel. +48 502 219 171,
e-mail: kontakt@ubezpieczymy.com


www.ubezpieczymy.com

Pamiętaj!


Kupiłeś pojazd który objęty jest ubezpieczeniem
AUTOCASCO? Myślisz że po zakupie jest nadal chroniony? Nic bardziej mylnego! Wraz z pojazdem, przechodzą na Ciebie jedynie ubezpieczenia obowiazkowe, co w praktyce oznacza to jedynie OC. Z chwilą podpisania umowy kupna-sprzedaży pojazdu, jego ubezpieczenie AC wygasa! Auto nie jest już chronione ani przed kradzieżą , ani przed skutkami kolizji lub wypadku.Podobnie z ubezpieczeniem szyb, assistance i innych,
Należy szybko zawrzeć nową umowę ubezpieczenia AC.


Tel. +48 502 219 171,
e-mail: kontakt@ubezpieczymy.com


www.ubezpieczymy.com
Czy wiesz że...?


Kiedy kupiłeś pojazd z ważnym i oplaconym ubezpieczeniem OC, działa ono tylko do końca okresu na jaki zostało zawarte, przez poprzedniego własciciela. Polisa ta nie wznowi się automatycznie na koniec okresu ubezpieczenia! Konieczne będzie zawarcie nowej umowy. Jeżeli tego nie zrobisz, Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny, może nałożyć na Ciebie dotkliwą karę przekraczającą nawet 7000zł!

Tel. +48 502 219 171,
e-mail: kontakt@ubezpieczymy.com


www.ubezpieczymy.com
UWAGA!


Jeżeli nabyłeś pojazd z ważnym ubezpieczeniem OC w Towarzystwie Ubezpieczeniowym Ergo-Hestia lub MTU, czeka Cię rekalkulacja składki. Najprawdopodobniej wiązać się to będzie z doplatą do polisy! Aby tego uniknąć odwiedź nas w Bolesławcu, przy ul. Hutniczej 7. Najlepiej w dniu zakupu pojazdu. Im predzej tym lepiej dla Ciebie!

Tel. +48 502 219 171,
e-mail: kontakt@ubezpieczymy.com


www.ubezpieczymy.com
03.01.2020 - Wszystkie produkty ubezpieczeniowe Warta/HDI już w naszej Kancelarii! Zapraszamy na ul. Hutniczą 7 w Bolesławcu - naprzeciw Parku Handlowego Stary Dworzec!

25.11.2019 - Czy wiesz że, jeżeli nie odpowiada Ci oferta wznowienia ubezpieczenia OC Twojego auta, np. jeśli jest zbyt droga, możesz zmienić ubezpieczyciela, nawet jeśli przegapiłeś termin wypowiedzenia i wznowienie już "biegnie"?! Ul. hutnicza 7 w Bolesławcu!

22.11.2019 - Od dziś, w naszej Kancelarii Ubezpieczeń, rusza sprzedaż produków ubezpieczeniowych Firmy Balcia - Reso Europa Service! Oznacza to, że oprócz rewelacyjnych cen za ubezpieczenia majątkowe, komunikacyjne i turystyczne, możemy zaoferować naszym Klientom np. przepisanie zniżek z OC na AC! Jesli chcesz ubezpieczyć swoje auto od kradzieży lub zniszczenia a nie masz znizek na AC, zapraszamy na ul. Hutniczą 7 w Bolesławcu! Tanio, sprawnie i w przyjemnej atmosferze!

20.08.2019 - Niezmiernie nam miło poinformować, że dziś przystąpiliśmy do grona Bolesławieckich Przyjaciół Dużej Rodziny! Posiadaczom Bolesławieckiej Karty Dużej Rodziny, oferujemy dodatkowe rabaty przy zakupie ubezpieczeń majątkowych, komunikacyjnych, na życie, NNW i turystycznych. Honorujemy także Ogólnopolską Kartę Dużej Rodziny. Zapraszamy!

GALERIAZAPRASZAMY PN-PT 9-15:30 !
NAJNIŻSZE CENY UBEZPIECZEŃ W MIEŚCIE !!!
Powrót do treści | Wróć do menu głównego